Specjalista ds. weryfikacji z j. francuskim (bez doświadczenia)

Kraków, małopolskie

HRO Recruitment

Opis stanowiska pracy

HRO Recruitment jest dostawcą usług HR działającym pod numerem 6696. Pracujemy jako dostawca usług rekrutacyjnych. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Kraków

Obowiązki:

• Prowadzenie odpowiedniej kontroli klientów oraz dokumentów;

• Ocena ryzyka przestępstw finansowych;

• Dostarczenie analizy dotyczącej klientów indywidualnych oraz korporacyjnych;

• Analiza danych;

• Kontrola ryzyka i obowiązujących procedur;

• Przeszukiwanie baz danych;

• Weryfikacja dokumentów oraz poprawności informacji;

• Wsparcie zespołu w rozwiązywaniu problemów i zadań

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego;

• Dobra znajomość języka francuskiego;

• Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne;

• Umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym;

• Umiejętności analityczne

Oferta:

• Praca w międzynarodowej firmie;

• Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity;

• Prywatna opieka medyczna;

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

HRO Recruitment to brand firmy HRO Personnel, dynamicznie rozwijającego się dostawcy... usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta