Specjalista ds. Weryfikacji Danych

Verita HR Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Verita HR Polska tworzą profesjonaliści z nieszablonowym podejściem do rekrutacji i pasją do nowych technologii ((numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, budowania wizerunku pracodawcy z wyboru czy outsourcingu.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
• Weryfikacja transakcji rozliczeniowych
• Praca z systemem w języku niemieckim
• Wprowadzanie danych do systemu
• Praca w środowisku wielosystemowym (wielojęzykowym)

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego B2/C1
• Znajomość języka niemieckiego A2/B1 będzie zaletą
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Zdolność do pracy zarówno zespołowej jak i samodzielnej
• Poprzednie doświadczenie korporacyjne

Oferta:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pakiet szkoleń wprowadzających;
• Prywatna opieka medyczna, benefity dla pracowników;
• Interesująca ścieżka kariery w międzynarodowej firmie;
• Jasno określony zakres obowiązków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.