Specjalista ds. wdrożeń

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

Przedsiębiorstwo Państwowe „ Porty Lotnicze ”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Radomiu i Zielonej Górze.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref. 147/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Projektowanie systemów i sieci na potrzeby Przedsiębiorstwa;
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań wspierających automatyzację procesów IT;
  • Konfiguracja serwerów oraz aplikacji pracujących w środowisku Windows Server i Linux;
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych – routery, przełączniki;
  • Konfiguracja maszyn wirtualnych w technologii Vmware;
  • Współpraca z zespołem programistów

NASZE WYMAGANIA

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość systemów i infrastruktury IT (systemy UNIX/Linux, Windows Server, TCP/IP);
  • Znajomość usług w środowisku Active Directory, VMware vSphere;
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych;
  • Znajomość JIRA, Confluence.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 18.09.2019r. klikając przycisk APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.