Specjalista ds. wdrożeń systemów FInansowo-Księgowych

Talent Select

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Wdrożeń Systemów Finansowo-Księgowych (FK)

Miejsce pracy: Praca zdalna

Opis stanowiska:
Firma, która wdraża innowacyjne produkty z zakresu automatycznej księgowości poszukuje Specjalisty ds. Wdrożeń Systemów Finansowo-Księgowych (FK), który będzie odpowiedzialny za samodzielne prowadzenie projektów wdrożeniowych oraz konfigurację systemów związanych z automatyzacją księgowości. Nasza oferta obejmuje także opiekę serwisową i po-wdrożeniową, a także opcjonalne wyjazdy na wdrożenia zagraniczne.

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu wdrożeń systemów FK średniej wielkości.
  • Doświadczenie w definiowaniu schematów księgowych.
  • Umiejętności komunikacji z pracownikami działó księgowych
  • Znajomość SQL; umiejętność prostego programowania będzie atutem.
  • Dobre zrozumienie sposobu księgowania różnych zdarzeń biznesowych.
  • Wykształcenie co najmniej średnie o profilu technicznym.

Dodatkowe plusy w tej rekrutacji otrzymasz za:
+ Doświadczenie w realizacji wdrożeń informatycznych na systemach księgowości wielowymiarowej.
+ Praktyczna wiedza z zakresu księgowości w obszarze podatku VAT, CIT, PIT.
+ Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w ramach umwy o pracę lub B2B
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie.
  3. Udział w realizacji projektów innowacyjnych na skalę światową.
  4. Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwo w szkoleniach.
  5. Realizacje projektów zagranicznych.
  6. Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.
  7. Wyjazdy integracyjne.

Daj nam szansę poznać Twoje umiejętności i doświadczenie, wyślij swoje CV :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego i pomagamy dobierać pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
15 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca IT - Konsulting, Praca IT - ERP