SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ SYSTEMÓW ANALITYCZNYCH

Kraków, małopolskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Zadania:

wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę, u klientów
integracja narzędzi i systemów analitycznych z systemami bazodanowymi, operacyjnymi itp.
tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o narzędzia bazodanowe, narzędzia ETL, IBM, SPSS i inne,
wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych rozwiązań

Wymagania:

wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane informatyczne)
doświadczenie w programowaniu w języku SQL
kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL/SQL, T-SQL)
znajomość procesów i narzędzi ETL
wiedza z zakresu administrowania bazami danych
umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowymi atutami będą:

umiejętność skryptowania shellowego oraz znajomość języków skryptowych (javaScript, Python)
kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy
znajomość zagadnień administracyjnych dla systemów Windows, Linux
wiedza z zakresu technologii integracyjnych poprzez websevices (SOAP, REST)
znajomość zagadnień gromadzenia i przetwarzania danych Big Data i baz NoSQL (np. Hadoop, Spark)
doświadczenia z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAM, R, KNIME itp.)
znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole
stałą umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym
atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
aktywny udział w projektowaniu rozwiązań

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka , Praca IT - ERP , Praca Inne