Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Gi Group Poland S.A.

Płońsk, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Płońsk
Dla naszego Klienta, lidera w produkcji warzyw ciętych, świeżych zatrudnimy na stanowisko:

Miejsce pracy: Zdunowo/ k. Płońska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • konserwacja i regulacja urządzeń na obszarze produkcji
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie napraw i remontów zgodnie z książkami pracy maszyn
  • nadzór nad pracą urządzeń
  • okresowe przeglądy i naprawy maszyn
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną, szczególnie umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, pneumatycznych oraz znajomość czytania prostych rysunków technicznych
  • umiejętności diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń automatyki przemysłowej i instalacji elektrycznych
  • mile widziana wiedza z zakresu robotyki
  • umiejętności programowania, konfigurowania i obsługi elementów automatyki (sterowników PLC, paneli operatorskich, falowników, regulatorów, itp.) w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia diagnostyki i usunięcia awarii
  • znajomości budowy maszyn
CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy!
  • atrakcyjną podstawę plus comiesięczną premię
  • dofinansowanie do pakietów socjalnych oraz sportowych

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.