Specjalista ds. utrzymania ruchu od 7060 do 10 560 zł brutto z premiami (zal. od doświadczenia)

Deceuninck Poland

Jasin, k., Swarzędz, Poznań , wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Deceuninck, nieprzerwanie od 80 lat jest jednym z wiodących producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z PVC oraz materiałów kompozytowych.

Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, innowacyjnością i troską o środowisko naturalne. Ale to nie wszystko. Nasz rozwój nie był by możliwy, gdyby nie zespół. To utalentowani, zaangażowani i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu, dlatego dla nich i dzięki nim zmieniamy się na lepsze.

Obecnie do fabryki w Jasinie, poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. utrzymania ruchu od 7060 do 10 560 zł brutto z premiami(zal. od doświadczenia)

Miejsce pracy Jasin k. Swarzędza

Praca w systemie zmianowym.

Obowiązki:

  • Dbanie o utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektryki i automatyki
  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń
  • Analizowanie przyczyn powstawania awarii i usterek oraz ich usuwanie.
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych z zakresu utrzymania ruchu Udział w pracach o charakterze remontowym i modernizacyjnym

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. Zawodowe kierunkowe (mechatronik, elektryk, elektromechanik, automatyk).
  • Uprawnienia SEP do 1 kV (warunek konieczny).
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze .
  • Mile widziane doświadczenie związane z automatyką.
  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe (mile widziane).
  • Postawa zorientowana na szukanie rozwiązań i ciągłego doskonalenia.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się firmie, która jest na rynku od wielu lat.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz system premiowania (premia za frekwencję, produktywność).
  • Coroczne podwyżki.
  • Pracę pełną wyzwań, udział w ciekawych projektach oraz pakiety szkoleń, które podniosą Twoje kwalifikacje.
  • Grafik ułożony z wyprzedzeniem, tak aby mimo pracy zmianowej móc zaplanować swój czas prywatny.
  • Miłą atmosferę.
  • Bogaty pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do posiłków, opieka medyczna Medicover,  nagroda za polecenie pracownika, ubezpieczenia grupowe, wczasy pod gruszą, nagrody okolicznościowe.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij swoje CV lub umów się na spotkanie telefonicznie.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Deceuninck jest jednym z trzech największych na świecie producentó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 060PLN - 10 560PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja