Deceuninck Poland

Jasin, Wielkopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Construction
Liczba pracowników:
450
Strona internetowa:
https://www.deceuninck.pl/

Prezentacja firmy

Grupa Deceuninck jest jednym z trzech największych na świecie producentów systemów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych. Prowadzimy działalność w 91 krajach, zatrudniamy blisko 4000 pracowników.

Nasza historia sięga lat pięćdziesiątych, w Polsce jesteśmy od 1993 r. W naszej fabryce w Jasinie (k. Swarzędza) przeprowadzamy pełny proces produkcyjny, od mieszania komponentów, poprzez testy, aż po wytłaczanie i okleinowanie. Nasz zakład pod Poznaniem to kilka hal produkcyjnych, bogaty park maszynowy oraz nowopowstały magazyn – Centrum Dystrybucji, który zaopatruje w nasze produkty wiele krajów Europy.

Jesteśmy kojarzeni z wyjątkową jakością produktów i usług, innowacyjnością i troską o środowisko naturalne. Ale to nie wszystko. Nasz rozwój nie był by możliwy, gdyby nie zespół. To utalentowani, zaangażowani i zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu, dlatego dla nich i dzięki nim zmieniamy się na lepsze.

Zatrudniamy w Jasinie blisko 400 osób. W części produkcyjnej są to operatorzy, pomocnicy operatorów i pakowacze, w części magazynowej magazynierzy. Wsparciem technicznym jest Dział Utrzymania Ruchu oraz Narzędziownia. Deceuninck w Polsce to także Logistyka i Transport, Dział Produktu, Sprzedaż, Marketing, Dział Obsługi Klienta, Master Data. Wsparciem dla tych wszystkich działów jest Administracja i Dział Personalny. Natomiast Działy: Księgowości i Kontrolingu oprócz spółki w Polsce, obsługują również inne jednostki Grupy Deceuninck w Europie.