Specjalista ds. Utrzymania Ruchu (branża spożywcza)

Załuski, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z największych producentów świeżych warzyw, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Oferujemy:

umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premia)
stabilne zatrudnienie
pakiet benefitów
wsparcie merytoryczne podczas adaptacji
dofinansowanie do obiadów
deputaty z produktów firmy

Zakres obowiązków:

nadzór, konserwacje i regulacje maszyn w hali produkcyjnej
diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
naprawianie i remontowanie maszyn i urządzeń zgodnie z książkami pracy
prowadzenie dokumentami działań w systemie oraz w książkach pracy maszyn
efektywne gospodarowanie zasobami magazynu części zamiennych
prowadzenie ewidencji rozchodów magazynu

Oczekujemy:

wykształcenia technicznego
praktycznego doświadczenia z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki oraz pneumatyki
doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w branży spożywczej
znajomości budowy maszyn
dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym
posiadania książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
mile widziane uprawnienia SEP do 1kV

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis