Specjalista ds. utrzymania klienta w dziale Back Office

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Szukasz pracy składającej się z różnych zadań?

Masz doświadczenie w obsłudze klienta i dobrze się w tym czujesz?

Należysz do osób skrupulatnych i obowiązkowych?

Dołącz do naszego nowo powstałego działu back office i rozwijaj się razem z nami!

Nasza firma to conact center, na co dzień zajmujemy się dosprzedażą w sektorze zdrowia i urody. Mamy zespołów specjalistów ds. sprzedaży. Aktualnie poszukujemy osób, które zajmą się obsługą mailową oraz obsługą linii przychodzącej

Specjalista ds. mailowej i telefonicznej obsługi klienta – zmiany 8-16/12-20

Specjalista ds. back office i utrzymania klienta w CC - zmiany

Zadania:

  • Twoja rola składać się będzie z dwóch głównych elementów: obsługa mailowa (50%) + obsługa telefoniczna na linii przychodzącej (50%)

W ramach obsługi mailowej:

  • Udzielanie klientom informacji nt produktów, etapie realizacji ich zamówienia, statusu przesyłki
  • Przyjmowanie reklamacji oraz wprowadzanie ich do systemu
  • Informowanie klientów w zakresie procedury reklamacji i zwrotów.

W ramach obsługi telefonicznej na infolinii przychodzącej:

  • Udzielanie klientowi niezbędnych informacji w zakresie produktów, stopnia realizacji ich zamówienia, statusu przesyłki, procedury reklamacji i zwrotów
  • Kontakt z klientami, którzy chcą zrezygnować z zamówienia – Twoim zadaniem będzie przekonać ich do zmiany decyzji.

UWAGA! Jest to praca w zmianach: 8-16 i 12-20 od poniedziałku do piątku

Poszukujemy osób:

  • Komunikatywnych i pewnych siebie, które mają łatwość budowania relacji
  • Z doświadczeniem w obsłudze klienta/sprzedaży, które miały już do czynienia z wymagającym klientem
  • Bardzo dobrze zorganizowanych – twoim zadaniem będzie naprzemienny kontakt telefoniczny i mailowy
  • Gotowych do pracy w zmianach 8-16 (pół miesiąca) /12-20 (pół miesiąca). Istnieje możliwość dopasowania zmian do oczekiwań.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe 2500zł netto oraz premię 500zł netto przysługującą po 3 m-cach pracy
  • Pracę na pełny etat w oparciu o zróżnicowane zadania
  • Pełne wdrożenie do pracy
  • Świetną szefową, Justynę, z którą można konie kraść
  • Możliwość szlifowania swoich umiejętności polegających na kontakcie z klientem w nowo powstałym dziale
  • Nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji (Czyżyny)
  • Dostęp do benefitów (multisport, luxmed)
  • Dla osób z inicjatywą możliwość rozwoju w strukturze – nieprzerwanie tworzymy nowe stanowiska.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".