Specjalista ds. usług finansowych

HAYS

Kraków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1175253

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży konsultingu i outsourcingu, poszukujemy Talentów odpowiedzialnych za codzienne dostarczanie usług w zakresie produktów consumer finance.

Do głównych obowiązków kandydata należeć będzie:
- Wykonywanie czynności związanych z zarządzaniem umowami kredytowymi/leasingowymi w odpowiednich systemach.
- Bezpośredni kontakt z Klientami i Dealerami poprzez telefon, email i list (w języku francuskim)
- Identyfikowanie zmian i usprawnień do wdrożenia

Idealny kandydat powinien posiadać:
- Biegłą znajomość języka francuskiego- poziom C1/C2 (komunikacja pisemna i ustna)
- Średniozaawansowaną znajomość języka angielskiego - min. B1/B2
- Min. 2 lata doświadczenia w obszarze finansów / księgowości / bankowości / obsługi klienta
- Wiedza z zakresu finansowania detalicznego - kredyty osobiste, leasing (będzie dodatkowym atutem)
- Znajomość systemu Cassiopae (będzie atutem), Outlook i Excel

Nasz klient oferuje:
  • możliwość pracy hybrydowej
  • sprzęt do pracy-telefon oraz laptop
  • pakiet benefitów (luxmed, multisport i sodexo)
  • możliwość rozwoju (szczególnie dla osób znajdujących się na początku swojej kariery zawodowej w branży finansów)
  • szkolenia wdrażające

Jest to praca tymczasowa, przez pierwsze 6 miesięcy jest zawarta na podstawie umowy o pracę tymczasową za pośrednictwem Hays Poland.
Po upłynięciu 6 miesięcy kandydat może zostać bezpośrednio przejęty przez klienta na podstawie na umowę o pracę.
Istnieje również możliwość przedłużenia pierwszej umowy na tych samych warunkach do maksymalnie 18 miesięcy.

Praca tymczasowa – Hays Poland Sp. Z o.o. – Agencja Zatrudnienia nr 361

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy