Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju

Trakcja PRKiI S.A.

Warszawa, Złota 59, mazowieckie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

Obecnie do centrali spółki w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie projektów szkoleniowych i rozwojowych w zakresie szkoleń technicznych, specjalistycznych i miękkich,
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych, tworzenie planów rozwoju
    i realizacja działań szkoleniowych (włączając logistykę),
  • Tworzenie rozwiązań i narzędzi oraz prowadzenie działań w procesie adaptacji nowych pracowników,
  • Współpraca z menadżerami w zakresie tworzenia rozwiązań szkoleniowych i stosowania najlepszych praktyk,
  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej szkoleń oraz kontrola obiegu w/w dokumentów, ewidencja oraz raportowanie (sprawozdania, statystyki),
  • Udział w innych projektach realizowanych przez zespół HR.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z obszarem szkoleń i rozwoju,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne – umiejętność komunikacji i współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji,
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w realizowane działania,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność oraz zorientowanie na rezultat.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z ZFŚS),
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.