Specjalista ds systemów transmisji sygnałów AZ

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Starszy specjalista ds. systemów transmisji sygnałów automatyki zabezpieczeniowej będzie odpowiedzialny/a za rozwój, wdrażanie i utrzymanie rozległej sieci telekomunikacyjnej na potrzeby transmisji sygnałów elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej
  • Będzie definiować standardy i wymagania techniczne dla urządzeń telekomunikacji na potrzeby transmisji sygnałów automatyki zabezpieczeniowej

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy z obszaru Teleinformatyki, poszukujemy Starszy Specjalisty ds. Systemów transmisji sygnałów automatyki zabezpieczeniowej

Opis stanowiska

  • realizacja działań związanych z rozwojem, wdrażaniem i utrzymaniem rozległej sieci telekomunikacyjnej na potrzeby transmisji sygnałów elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej,
  • definiowanie standardów i wymogów technicznych, dla urządzeń telekomunikacji na potrzeby transmisji sygnałów automatyki zabezpieczeniowej, pomiarów (telemetria) i sterowania (telesterowanie),
  • prowadzenie uzgodnień z operatorami sieci elektroenergetycznych w Polsce i państw ościennych, jednostek wytwórczych i innych podmiotów w celu zestawienia i utrzymania punktów styku sieci telekomunikacyjnych
  • udział we wdrożeniach i eksploatacji usług i rozwiązań typu M2M w oparciu o usługi prywatnego APN,

Profil kandydata

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w branży - telekomunikacja energetyczna lub telekomunikacja w przedsiębiorstwach przesyłu gazu lub paliw płynnych,
  • praktyczne doświadczenie zawodowe w zakresie systemów teletransmisji, transmisji danych dla przesyłania sygnałów automatyki zabezpieczeniowej, telezabezpieczeń, telesterowania, telemetrii, układów automatyki przemysłowej, transmisji głosu, w oparciu systemy WDM, SDH, PDH, IP
  • znajomość specyfiki systemów transmisji danych IP-MPLS, MPLS TP pod kątem szczególnych wymagań transmisji sygnałów zabezpieczeń (komunikacja zabezpieczeń odcinkowych, odległościowych, telesterowania, telemetrii, transmisji sygnałów systemów SCADA itp.)
  • umiejętność tworzenia i weryfikacji zaawansowanych dokumentów o charakterze raportów technicznych, analiz, dokumentacji technicznej,

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę zdrowotną i benefity
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page