Specjalista ds. systemów jakości i nadzoru dokumentacji firmowej

SECPOL Sp. z o.o.

Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby na tym stanowisku należy:
• Tworzenie, aktualizowanie, udoskonalanie, nadzorowanie i archiwizowanie dokumentacji wdrożonych systemów zarządzania jakością (IFS Food, IFS Logistics, HACCP) i inicjowanie działań z nich wynikających
• Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
• Kontrola i nadzorowanie pod kątem jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych wyrobów wszystkich procesów produkcyjnych zachodzących w firmie (od przyjęcia surowców i opakowań po wydanie wyrobu gotowego) w tym również weryfikacja poprawności oznakowania produktów na zgodność z obowiązującymi przepisami polskiego i unijnego prawa żywnościowego
• Identyfikacja i nadzorowanie niezgodności oraz przyjmowanie, rozpatrywanie oraz zgłaszanie reklamacji
• Dbanie o przestrzeganie procedur higienicznych
• Krzewienie kultury jakości w zakładzie produkcyjnym (m.in. przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie bezpieczeństwa i jakości żywności oraz systemów jakości funkcjonujących w firmie)
• Współpraca z działami jakości partnerów biznesowych (tworzenie kart produktów, specyfikacji) oraz kontaktowanie się z podmiotami zewnętrznymi i reprezentowanie firmy w sprawach dotyczących jakości
• Nadzór nad realizacją harmonogramów przeglądów, inspekcji, audytów, nad realizacją harmonogramów serwisów i przeglądów maszyn i urządzeń, badań surowców, półproduktów, wyrobów gotowych itp. zgodnie z wymaganiami wdrożonych systemów jakości oraz przepisami prawa oraz nadzorowanie terminów wynikających z różnych umów, pozwoleń, certyfikatów itp.
• Tworzenie, aktualizowanie, udoskonalanie, nadzorowanie i archiwizowanie szeroko pojętej dokumentacji firmowej (w szczególności dokumentacji organizacyjno-prawnej) i inicjowanie działań z niej wynikających

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie zawsze w terminie
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w ramach struktury firmy
• Pracę w szybko rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku w swojej branży, która łączy tradycyjny produkt z innowacyjną technologią
• Samodzielną i pełną ciekawych wyzwań pracę
• Realne rezultaty Twojej pracy, które przełożą się na poprawę jakości naszych produktów i jeszcze większą satysfakcję klientów

Wymagania

• Wykształcenie z zakresu technologii żywności, zarządzania jakością,
• Doświadczenie w pracy przy tworzeniu i/ lub nadzorowaniu systemów zarządzania jakością w firmie produkcyjnej z branży spożywczej (najlepiej piekarniczo-cukierniczej)
• Praktyczna znajomość wymagań prawa żywnościowego oraz systemów jakości: HACCP, GMP, GHP, IFS, BRC (mile widziane certyfikaty audytora wewnętrznego)
• Umiejętność przeprowadzania auditów wewnętrznych i dostawców
• Wiedza na temat jakości produktów spożywczych, surowców i materiałów opakowaniowych
• Umiejętność tworzenia i weryfikacji pism, umów itp. do i od różnych urzędów i instytucji
• Skrupulatność w opisywaniu i archiwizowaniu dokumentacji w formie drukowanej i elektronicznej
• Bardzo dobra organizacja pracy, uporządkowanie i systematyczność
• Samodzielności w wykonywaniu obowiązków i umiejętności pracy pod presją czasu
• Dociekliwość, dokładność i rzetelność
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ PRODUKCJĄ SŁODYCZY i DYSTRYBUCJĄ ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Kontrola jakości