Specjalista ds. Sprzedaży

woj. mazowieckie, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. SprzedażyMiejsce pracy: woj. mazowieckie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne dochody uzależnione od wyników sprzedaży,
  • Pakiet szkoleń oraz wsparcie profesjonalistów,
  • Benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz możliwość skorzystania z pakietu sportowego i medycznego,
  • Możliwość uczestnictwa w prestiżowych szkoleniach oraz konkursach,
  • Możliwość wyboru ścieżki rozwoju zawodowego i udział w Akademii Managera.

Oczekujemy:

  • Tworzenie i zarządzanie portfelem klientów,
  • Obsługa i sprzedaż produktów firmy,
  • Pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Samodzielność w działaniu i organizacji czasu własnego,
  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych,
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing