Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/07/2017.

Specjalista ds. Sprzedaży

Toruń, kujawsko-pomorskie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Toruń
NR REF.: 1080567

Dla naszego Klienta,międzynarodowej firmy z branży usługowej, poszukujemy obecnie osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna zabezpośrednie i pośrednie pozyskiwanie nowych Klientów. Ważnym elementem pracy będzie obsługa całego procesu sprzedażowego, w tym poznanie oczekiwań Klienta, przygotowanie odpowiedniej oferty, negocjację warunków umowy oraz końcowe sfinalizowanie całego procesu.

Od kandydatów oczekujemyokoło roku doświadczenia w sprzedaży B2B oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Idealnych kandydatów powinno cechować pozytywne nastawienie, otwartość oraz chęć pracy w sprzedaży.

Nasz Klient oferujepracę na pełen etat, wynagrodzenie w wysokości 3000 – 4000 zł brutto (w zależności od kompetencji i doświadczenia kandydata) + wynagrodzenie prowizyjne, pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing