Formika Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży

Od: Formika Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Parzniew k. Warszawa, Pruszków

Formika jest producentem opakowań dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach na 4 kontynentach. Dzięki ciągłemu ulepszaniu kultury organizacyjnej budowanej na szacunku, zaufaniu i odpowiedzialności oraz nieprzerwalnym inwestycjom w najnowszą technologię, na przestrzeni lat Formika stała się wiodącym dostawcą na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukuje do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: PARZNIEW k. Pruszkowa

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa klientów: przyjmowanie zamówień, rozpisywanie ich w systemie, potwierdzanie terminów realizacji, podtrzymywanie dobrej relacji z klientem poprzez stały kontakt telefoniczny i mailowy
  • Kompletacja niezbędnych dokumentów sprzedażowych: wystawianie WZ, fakturowanie
  • Organizowanie wysyłek oraz prowadzenie niezbędnej do realizacji wysyłki dokumentacji, kontakty z kurierem, analiza raportów DHL
  • Walidacja oraz ewidencjonowanie wzorców kolorystycznych, organizowanie akceptacji w przypadku zmian projektów lub projektów zupełnie nowych, nadzorowanie prac związanych z nowymi projektami
  • Obsługa reklamacji - od strony produktowej i/lub od strony dokumentacyjnej
  • Przygotowywanie różnych raportów wewnętrznych dla celów kontrolnych i/lub analitycznych Wykonywanie prac biurowych, zamawianie etykiet, kopert, przekładek i inne, prowadzenie kalendarza

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista oraz doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (potrzebna do codziennego kontaktu z klientami)
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości aplikacji MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem: Excel, MS Word, Power Point
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie – liderem w swojej branży
  • Pracę w twórczej i przyjaznej atmosferze, a także brak rutyny w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karty Multisport

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".