Specjalista ds. sprzedaży

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs + i jesteśmy agencją HR. Naszym Klientem jest firma z branży telekomunikacyjnej, która specjalizuje się w optymalizacji i tworzeniu infrastruktury IT, sieciowej i telewizyjnej dla obiektów hotelowych, apartamentów, restauracji, placów budowy, czy też miejsc trudno dostępnych. Firma pracuje w technologiach GSM, LTE, WiFi, 3G, 4G, 5G.

Jeśli interesują Cię te zagadnienia, a do tego masz doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientem, to ta oferta jest dla Ciebie!

W ramach tego stanowiska będziesz odpowiadać za:

• telefoniczny kontakt z kontrahentami wraz ze wstępną propozycją rozwiązań teletechnicznych

• przygotowywanie bazy potencjalnych klientów według wyznaczonego schematu

• utrzymywanie dobrych relacji z klientami biznesowymi oraz indywidualnymi

• współpracę z innymi działami firmy

Wymagania

• doświadczanie w sprzedaży telefonicznej

• umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów

• jesteś skrupulatny i zaangażowany

Sprawdź, co możesz otrzymać:

• umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio z naszym Klientem

• podstawę plus system premiowy

• niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon

• szkolenie stanowiskowe

• pracę w zgranym zespole profesjonalistów

• pracę od poniedziałku-piątku w godzinach: 9-17

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie ciekawie, to zapraszamy do aplikowania, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi