Opis stanowiska pracy

Oprogramowanie Marketplanet to autorskie rozwiązanie klasy Enterprise wspierające procesy zakupowe w przedsiębiorstwach oraz pełną komunikację z dostawcami w ramach platformy B2B.

Tworzymy systemy skalowalne na tysiące użytkowników, oparte o technologię Webową, zgodnie z filozofią przetwarzania w chmurze (Cloud computing). Nazywamy je Platformą Zakupową Marketplanet, która wykorzystywana jest nie tylko w małych i średnich firmach, ale przede wszystkim w największych korporacjach w Polsce i za granicą.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, z 18-letnim doświadczeniem na rynku. Pracujemy w młodym zespole, starając się unikać rutyny dużych korporacji.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

Nasz zespół tworzy OnePlace i jest z tego dumny – to Marketplace B2B i chmura skupiająca dziesiątki tysięcy przedsiębiorstw.

Jesteśmy częścią Marketplanet - dynamicznie rozwijającej się firmy, z 18-letnim doświadczeniem na rynku. Pracujemy w młodym zespole, starając się unikać rutyny dużych korporacji.

W chwili obecnej poszukujemy pozytywnie nastawionej osoby, która wesprze nasze działania sprzedażowe.

Jeśli lubisz się uczyć i dzielić wiedzą, a rozmowy z ludźmi to Twoja pasja, to z nami będziesz mógł/a się sprawdzić i rozwijać. Wystarczy, że chcesz:

  • Zajmować się telefoniczną i mailową obsługą klientów naszego portalu,
  • Sprzedawać nie chodząc po domach :) – pracujemy zdalnie, robimy demo online i dbamy o klienta wykorzystując fajne i nowoczesne narzędzia,
  • Dobrze znasz lub chcesz się nauczyć produktów działających w modelu SaaS [Software as a Service],
  • Sprzedawać i czerpać z tego dodatkowe profity – od początku dajemy system prowizyjny,
  • Mieć wpływ i uczestniczyć w rozwoju naszego produktu,
  • Wykorzystywać najnowsze narzędzia/techniki/metody do pozyskiwania nowych Klientów oraz współpracować z działem marketingu,
  • Lubić pracę, gdzie liczą się postawione cele.

Co powinno Cię cechować, żeby dobrze Ci się z nami pracowało:

  • Pozytywne nastawienie – warunek konieczny! :)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji z ludźmi,
  • Umiejętność i zapał do tłumaczenia i rozwiązywania problemów Użytkowników online,
  • Konsekwentna realizacja celów, które stawiasz przed sobą,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • Powinieneś cenić współpracę z ludźmi i szanować ich osiągnięcia,
  • Kreatywnie podchodzić do rozwiązywania problemów,
  • Twoim atutem może być doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta i prowadzeniu korespondencji biznesowej,
  • Powinieneś lubić pracę w małym, kameralnym zespole - nie jesteśmy Call Center.

Mile widziane:

  • znajomość sposobu pracy z systemami CRM [Zoho],
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta,
  • umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji z klientami.

Oferujemy:

Marketplanet jest firmą doradczą, obecną na polskim rynku od 2001 roku. Sześcioletnia... działalność Spółki pozwoliła wypracować pozycję lidera w dziedzinie optymalizacji i reorganizacji procesów zakupowych oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań informatycznych usprawniających zarządzanie łańcuchem dostaw.

Obecnie koncentrujemy się na doradztwie, wdrożeniach systemów informatycznych oraz usługach szkoleniowych, które pozwalają podnosić wartość firm dzięki zastosowaniu dobrych praktyk zakupowych. Proponowane przez Nas nowoczesne narzędzia, wspierające wszystkie etapy procesu zakupowego, pozwoliły zrealizować największe przedsięwzięcia z tego zakresu między innymi w PGNiG S.A., PZU S.A., Telekomunikacji Polskiej, KGHM Metraco, Orange.

Firma Marketplanet znalazła się na czołowej pozycji w tegorocznej edycji pierwszego w Polsce zestawienia 500 przedsiębiorstw najbardziej zorientowanych na rozwój w 2006r., przygotowanego przez Gazetę Prawną, Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz BRE Bank.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta