Specjalista ds. sprzedaży

YOVEE

Józefów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi i potencjalnymi Klientami.
Realizowanie założonych planów sprzedażowych.
Prowadzenie działań promocyjnych podnoszących efektywność sprzedaży.
Dbanie o zapewnienie właściwych standardów ekspozycyjnych produktów.
Rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji.
Rozpoznawanie i monitorowanie zachowań Klientów i Konsumentów rynku kosmetyków.
Rekomendowanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedażową.
Administrowanie i raportowanie wyników pracy.
Uczestniczenie w projektach sprzedażowych.

Wymagania

Duża dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
Pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista, zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań
Nastawienie na realizację celów
Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office.
Dodatkowymi atutami będą: znajomość branży kosmetyki naturalnej

Prezentacja firmy

YOVEE to prężny zespół kompetentnych specjalistów – młodych, ener... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna