ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Numer ref. SDS/076/ATI

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z klientami
  • Przygotowywanie wycen, ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Raportowanie działań sprzedażowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Miłą atmosferę w zespole

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek
  • Umiejętności negocjacyjne, zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość programów MS Excel, MS Word
  • Prawo jazdy kat. B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials