Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim

cały region, łódzkie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-23-59003
Wynagrodzenie: 6500 - 7500 PLN

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów zainteresowanych stanowiskiem:

Doświadczenie w branży handlowej nie jest wymagane

Miejsce: Aleksandrów Łódzki

Obowiązki:

- Aktywna sprzedaż produktów,
- Powiększanie sieci klientów,
- Udział w delegacjach służbowych do krajów niemieckojęzycznych,
- Budowa pozytywnej relacji z klientami,

Wymagania:
- Biegła znajomość języka niemieckiego (min. B2)
- Chęć rozwoju na stanowisku sprzedażowym,
- Doświadczenie w branży handlowej nie jest wymagane,
- Gotowość do podróży służbowych 1-2 razy w miesiącu,

Korzyści:

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta