Specjalista ds. sprzedaży usług

Human Pro Logistics Sp. z o.o.

Wyszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Human Pro Logistics Sp. z o.o.poszukuje do swojego klienta specjalistę do spraw sprzedaży usług .Praca w Karpinie w biurze.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • spotkania i negocjacje handlowe
  • profesjonalna obsługa i budowanie długotrwałych relacji z partnerami handlowymi

Wymagania:

  • znajomość excela
  • wykształcenie min.średnie
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami
  • ambicja i duże zaangażowanie w wykonywana pracę
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość branży będzie dodatkowym atutem ( produkcja szaf wnękowych)

Oferujemy:

  • ciekawą , pełną wyzwań pracę
  • samodzielne , decyzyjne stanowisko z możliwością zdobywania nowych kompetencji zawodowych
  • pewne zarobki w oparciu o umowę o zlecenie , a także atrakcyjny system premii
  • niezbędna narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi