Specjalista ds sprzedaży usług HR

Human Pro Logistics Sp. z o.o.

00-117 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Human Pro Logistics Sp. z o.o. jest licencjonowaną w Polsce i na Ukrainie Agencją Pracy Tymczasowej.j.W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341 Od 2007 roku dostarczamy naszym klientom w całej Polsce nowoczesne rozwiązania HR. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

Miejsce pracy: Wyszków/Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- Aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów
- Sprzedaż usług rekrutacyjnych HR (praca tymczasowa, pracownicy z Ukrainy,
pracownicy z Azji,outsourcing procesów produkcji i logistyki)
- Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych
- Prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami
- Obsługę posprzedażową klientów
- Tworzenie raportów w zakresie prowadzonych działań

Oferujemy:

- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników
- Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowa B2B
-Udział w szkoleniach
- Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym

Zainteresowane osoby, które posiadają wymagane przez nas kwalifikacje prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania

Wymagania:

- Minimum 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży usług HR w agencji pracy
- Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy oraz ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, oraz zatrudniania obcokrajowców·
- Znajomość lokalnego rynku pracy
- Umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja