Specjalista ds. sprzedaży usług hostingowych i zarządzania serwerami

ops.care

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się hostingiem nowych technologii webowych, zarządzaniem serwerami dedykowanymi i chmurami (AWS), dostarczaniem środowisk developerskich, hostingiem Magento. Współpracujemy ze startupami, firmami programistycznymi, centrami danych, właścicielami e-commerce, firmami wdrażającymi sklepy Magento.

Poszukujemy osoby, która we współpracy z innymi specjalistami w firmie zajmie się rozwojem oferty i budowaniem sprzedaży usług.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami z Polski i zagranicy
- sprzedaż usług, negocjacje, przygotowywanie umów
- współpracę z grafikami, copywriterem przy przygotowywaniu materiałów marketingowych
- udział w konferencjach i targach branżowych
- rozwój programu partnerskiego

Praca w godzinach wybranych przez kandydata. Miejsce pracy to biurowiec klasy A przy ul. Radzikowskiego 3 lub zdalnie. Możliwość skorzystania z dedykowanego miejsca parkingowego, łazienka z prysznicem dla dojeżdżających rowerem. Współdzielimy biuro z siostrzaną firmą programistyczną więc jest to praca wśród ok. 40 fajnych osób.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość angielskiego
- doświadczenie w sprzedaży
- znajomość zagadnień związanych z hostingiem, chmurami, metodyką DevOps
- znajomość zagadnień związanych z e-commerce
- komunikatywność i przyjazny sposób bycia
- łatwość nawiązywania kontaktów
- samodzielność
- umiejętność realizacji celów

Prezentacja firmy

Zajmujemy się webhostingiem i zarządzaniem serwerami.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
5 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
procent od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta