Specjalista ds.: sprzedaży usług e-commerce SaaS

Sief-IT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym od 2009 roku, z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. Rozwijamy się w szybkim tempie na polskim rynku e-commerce w związku z czym obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży usług e-commerce (SaaS).

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż naszych usług, czyli oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego dostępnego w abonamencie (SaaS). Sprzedaż odbywa się poprzez kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi Klientami, którzy założyli 14 dniowy sklep testowy. Twoja praca będzie polegała na rozpoznaniu ich potrzeb, zbudowaniu i podtrzymywaniu z nimi relacji oraz przedstawieniu im najlepszej możliwej oferty w celu dokonania sprzedaży naszych usług lub ich przedłużenia.

Od czasu do czasu będziesz prowadził/a również webinary sprzedażowe oraz uczestniczył/a w targach oraz naszych autorskich eventach Sky-Shop Day.

Ważne jest dla nas abyś miał/a doświadczenie na stanowisku handlowym związanym z pozyskiwaniem i utrzymaniem klientów B2B najlepiej w branży IT/e-commerce.

Współpracujemy z takimi markami jak: mBank, Google, Facebook, Media-Tech, Grycan, Allegro, InPost czy Ceneo.

W 2016 roku zdobyliśmy podium w konkursie Ekomers na najlepszą platformę sklepową w Polsce :)

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowiskach handlowych B2B
  • Doświadczenie z zakresu e-commerce / IT / hosting
  • Umiejętność prowadzenia zrozumiałej komunikacji mailowej i telefonicznej
  • Znajomość skutecznych praktyk i metod sprzedaży

Oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę lub B2B
  • Podstawę + system prowizyjny
  • Premie kwartalne
  • Pracę w jednej z największych firm e-commerce w Polsce
  • Wygodne, klimatyzowane biuro w Krakowie (praca z biura)
  • Niezbędne narzędzia pracy (Komputer, telefon, itp.)
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Szkolenia i konferencje
  • Pozytywna i startupowa atmosfera w firmie :)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np.: paintball, gokarty, kręgle, piwo, itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne :)
  • Strefę relaksu - Chill pufa, Xbox One

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce