Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 27/06/2017.

Specjalista ds. Sprzedaży Systemu SALESmanago

Kraków, małopolskie

Benhauer Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

- analiza rynku i potrzeb klientów w zakresie rozwiązań marketing automation

- tworzenie baz danych potencjanych klientów

- przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji

- budowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- doświadczenie w prowadzeniu działań handlowych

- dobra znajomość rynku usług marketingowych

- czytanie minimum jednej książki rocznie bardzo mile widziane

- pozytywne nastawienie i bardzo dobre umiejętności intepersonalne

SALESmanago to pierwsza polska platforma Marketing Automation, wykorzystywana dzisiaj... przez 5000 firm w 40 krajach, które zarządzają bazami ponad 300 milionów klientów. Datanyze lokuje SALESmanago wśród najlepszych systemów Marketing Automation na świecie, zaś Venturebeat Insights uznaje firmę na za lidera automatyzacji marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw sektora B2C. Spółka zatrudnia ponad 130 w biurach w Krakowie (siedziba główna), Nowym Jorku, Londynie, Bukareszice, Madrycie i in. Obecnie, dzięki 25 mln zł dofinansowania inwestora 3TS (gdzie inwestuje m.in. CISCO), SALESmanago planuje dynamiczną ekspansję w Europie.    Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 15.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż detaliczna / Handel , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Obsługa klienta , Praca Call Center / Telemarketing