Specjalista ds. sprzedaży - SEO/SEM

Wedo Sp. z o.o.

Warszawa Wola, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wedo Sp. z o.o. to skuteczna agencja marketingu internetowego. Obecnie poszukujemy osoby która wesprze dział sprzedaży.

Miejsce pracy Warszawa Wola (obok Dworca Zachodniego)

Wymagania

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • aktywną sprzedaż produktów SEO/SEM oraz realizację zakładanych celów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych Klientów Wedo
  • przygotowywanie ofert

Oczekujemy:

  • znajomości produktów związanych z marketingiem internetowym - SEO (pozycjonowanie), SEM (Google Ads/AdWords)
  • doświadczenia w sprzedaży
  • nastawienie na wyniki

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + wysoka prowizja)
  • możliwość rozwoju
  • praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku

Prezentacja firmy

Wedo Sp. z o.o. – jesteśmy Domem Mediowym. Zajmujemy się sprzedażą, anal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management