Specjalista ds.Sprzedaży-Rynek niemiecki

Human Pro Logistics Sp. z o.o.

00-001 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Human Pro Logistics sp. z o. o. jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej, która z sukcesem realizuje cele swoich klientów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży – Rynek niemiecki

Miejsce pracy: Wyszków k/Warszawy

Główne obowiązki zatrudnionej osoby:

- sprzedaż usług rekrutacyjnych (rekrutacje stałe, leasing pracowników) na rynku niemieckim,

- budowanie bazy potencjalnych klientów,

- spotkania z klientami w Niemczech,

- tłumaczenia dokumentów,

- zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej,

- współpraca z innymi działami w firmie,

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

- bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie,

- łatwości nawiązywania kontaktów,

- umiejętności pracy w zespole,

- bardzo dobrej organizacji pracy własnej,

- zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej,

- gotowości do wyjazdów służbowych do Niemiec,

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych oraz w rekrutacji,

Pracując z nami zyskasz:

- dynamiczną, zróżnicowaną, inspirującą pracę w branży doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w przyjaznym środowisku i miłej atmosferze na podstawie umowy o pracę,

- samodzielne stanowisko umożliwiające rozwój zawodowy,

- stałe wynagrodzenie plus atrakcyjną premię,

- niezbędne narzędzia pracy pomoc i wsparcie zgranego zespołu,

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Obsługa klienta