Specjalista ds Sprzedaży rozwiązań IT umowa o pracę

JM DATA s.c.

04-667 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży IT ( 14 lat na rynku ) poszukuje kandydata z doświadczeniem w sprzedaż.
Siedziba firmy ul. Trak Lubelski 233

Chcesz zmienić pracę na ciekawszą, lepszą ?

Obecnie poszukujemy Handlowca z doświadczeniem w budowaniu relacji.

Będziesz odpowiedzialny/a za pozyskiwanie klientów, profesjonalne doradztwo oraz aktywną, telefoniczną sprzedaż produktów oraz usług firmy.

Uwaga - To nie jest praca w telemarketingu.

Będziesz budował/a swój portfel klientów biznesowych, następnie zostaniesz ich opiekunem na zawsze.

Wymagania

Wymagania:

-doświadczenie w sprzedaży

-obsługa komputera

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-atrakcyjny system wynagradzania podstawa 2000 netto, plus atrakcyjna prowizja.

-praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8,15-16,30

-szkolenie przygotowujące do pracy,

-wsparcie Managera,

-fajną atmosferę.

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing