Specjalista ds. sprzedaży / Key Account Manager

Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o. Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o. Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o. Wydawnictwo Inżynieria Sp. z o.o.
Wydawnictwo INŻYNIERIA sp. z o.o., jako działająca od 2003 roku firma medialna poszukuje osób gotowych dołączyć do zespołu. Działamy w obszarze organizacji własnych eventów, produktów online oraz offline. Stawiamy na długofalową współpracę!

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych oraz obsługa dotychczasowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących działań konkurencji i wyników własnych produktów/usług oraz opracowywanie koncepcji nowych usług i produktów własnych

Wymagania

  • samodzielność w działaniu i otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętności sprzedażowe i prezentacyjne
  • pomysłowość, inicjatywa, otwartość na nowe wyzwania
  • zaangażowanie i samodzielność w prowadzeniu projektów
  • min. 2-letnie doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji handlowych
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • dobre i stabilne warunki pracy
  • dobrą atmosferę i pracę z ludźmi z pasją
  • umowę o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie stałe połączone z systemem prowizyjnym
  • możliwość rozwoju i awansu wraz z rozwojem firmy
  • samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na wyniki biznesowe
  • pakiet szkoleń, który pomoże rozwijać kompetencje i budować swój kapitał
  • medyczny pakiet socjalny (po okresie próbnym)
  • wyjazdy na targi i konferencje krajowe oraz zagraniczne
  • niezbędne narzędzia (laptop, telefon, samochód)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.