Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta w sklepie stacjonarnym polskiej marki odzieży Fair Trade

KOKOworld

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz współtworzyć pierwszą polską markę odzieży Fair Trade? Slow Fashion, moda etyczna, ekologia i biznes odpowiedzialny sa Ci bliskie?

KOKOworld to miejsce dla Ciebie!

Aktualnie szukamy osób pozytywnie zakręconych, którzy lubią ludzi i wyzwania na stanowisko:

Sprzedawca, Kraków

Oferujemy:

  • Współtworzenie dynamicznej i kreatywnej firmy KOKOworld promującej ideę Fair Trade i Slow Fashion
  • Elastyczne godziny pracy umożliwiające pogodzenie pracy ze studiami
  • Rozwój praktycznych umiejętności w zakresie technik sprzedaży, visual merchandisingu oraz podstaw z dziedziny e-commerce
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Atracyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja od sprzedaży (dla bardzo aktywnych sprzedawców nawet dwukroność podstawy)

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta, sprzedaż w sklepie stacjonarnym
  • dbanie o ekspozycję
  • aranżacja przestrzeni wystawienniczej
  • pomoc w obsłudze sklepów internetowych
  • pomoc w organizowaniu eventów/happeningów/sesji zdjęciowych

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • zdolności sprzedażowe i chęć rozwoju w tym kierunku
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i przyjazne usposobienie
  • odwaga, bezpośredniość, umiejętność negocjacji
  • świetne wyczucie w dziedzinie mody, zamiłowanie do „ubierania“ i doradzania klientkom
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 (dobry, komunikatywny) warunek konieczny!
  • dobrze widziana znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

KOKOworld to krakowska marka odzieżowa, która tworzy ubrania z wyjątkowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta