Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta (język bułgarski)

HR Systems Sp. z o.o.

Warszawa, (home office), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nr ref. SP/BG/2020

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka bułgarskiego
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność za powierzone działania
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz realizacja napływających zamówień;
  • Obsługa połączeń przychodzących, wychodzących oraz korespondencji w jęz. bułgarskim;
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów dotyczących dostawy zamówionego towaru;
  • Bieżący kontakt z podwykonawcami na danym rynku.

Oferujemy:

  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy
  • Premiowanie dobrych wyników
  • Możliwość pracy stacjonarnej w Warszawie lub home office
  • System szkoleń
  • Możliwość używania na co dzień języków obcych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość awansu

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management