Specjalista ds. sprzedaży – Handlowiec/Opiekun klienta - Warszawa

PRD Investments

Warszawa, 01-044, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja marketingowa prowadząca portal internetowy oferujący usługę pośrednictwa w transakcjach sprzedaży zatrudni lub nawiążę współpracę z osobą odpowiedzialną za kontakt ze sprzedającymi jak i kupującymi.

Zakres obowiązków:

- tworzenie bazy / pozyskiwanie nowych klientów(partnerów)

- sprzedaż produktów wirtualnych dotyczących reklamy partnerów oraz kont płatnych

- telefoniczne przyjmowanie ofert sprzedaży

- przekazywanie ofert do klientów

- budowanie i utrzymywanie pozytywnych realizacji z klientami serwisu

- odpowiedzi na zapytania klientów

- możliwe wyjazdy do klientów

Oferujemy:

- pracę w młodym zespole

- narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań

- biuro zlokalizowane w pobliżu centrum Warszawy (niedaleko CH Arkadia)

- atrakcyjny system prowizyjny

- pracę od pon. do pt. w godzinach 10:00 do 18:00

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży (operatywność handlowa)
- umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
- komunikatywność i otwartość

Zapraszamy do wysyłania CV przez formularz. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r.”

Prezentacja firmy

Portal sprzedaży.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management