Specjalista ds. sprzedaży / Handlowiec do działu eksportu

Adler Sp. z o.o.

01-237 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców na podległych rynkach
Realizowanie założonych planów sprzedaży eksportowej
Kreowanie pozycji marki na podległych rynkach, analiza konkurencji, rynków i produktów oraz przygotowywanie nowych kierunków
Przygotowywanie ofert handlowych
Organizowanie i nadzorowanie dostaw do klientów
Przygotowanie oraz wdrażanie strategii rozwoju rynków eksportowych
Optymalizacja procesów wewnątrz działu
Współtworzenie strategii sprzedaży na podległych rynkach

Wymagania

wykształcenie wyższe
determinacja w osiąganiu założonych celów.
dobra znajomość języka angielskiego oraz mile widziana komunikatywna znajomość j.niemieckim i/lub j.hiszpńskim
przynajmniej 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w Dziale Eksportu firm handlowych
znajomość rynku artykułów gospodarstwa domowego w podległych krajach (pożądana)
znajomość procedur importowych na podległych rynkach
wykształcenie wyższe ekonomiczne lub managerskie, preferowane kierunkowe (handel międzynarodowy + MBA)
doświadczenie w zarządzaniu projektami, samodzielność w podejmowaniu decyzji i działaniu
umiejętność szybkiego reagowania na dynamiczne zmiany, łatwa i szybka adaptacja do nowych i zmiennych okoliczności, zdolność do obiektywnej i analitycznej oceny sytuacji
umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
motywacja i zaangażowanie do pracy
dobra organizacja pracy
umiejętność pracy pod presją czasu
dbanie o terminową realizację zamówień
analiza stanów magazynowych
wyjazdy na targi i
Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office.

Prezentacja firmy

ADLER Europe Group to grupa marek ADLER EUROPE, CAMRY PREMIUM, M... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi