Specjalista ds. sprzedaży deweloperskiej

DOMBUD Development Sp. z o.o.

40-059 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Obsługa klienta;
- Opracowywanie ogłoszeń prasowych i innych środków reklamy w tym aktualizacja strony internetowej w zakresie ofert sprzedaży nieruchomości;
- Sporządzanie umów sprzedaży;
- Działania organizacyjno-marketingowe w celu pozyskania klienta (m.in. spotkania na budowie, udzielanie informacji telefonicznie dotyczących ofert, przygotowywanie ekspozycji)
- Bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy oraz innymi jednostkami wewnętrznymi Spółki.

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie ;
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
- Czynne prawo jazdy kat. B;
- Dobra znajomość pakietu MS Office;
- Komunikatywność;
- Samodzielność;
- Umiejętność pracy w zespole;
- Dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Spółka DOMBUD DEVELOPMENT została utworzona w grudniu 2005 r. DOMBUD DEV... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena