Specjalista ds Sprzedaży B2B / KAM (metal/tworzywa sztuczne)

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta, uznanego producenta elementów tłocznych z metalu poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko

Specjalista ds Sprzedaży / KAM. Na tym stanowisku zatrudniona osoba, pracująca w systemie Home Office, będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie Klientów głównie w zakresie sprzedaży elementów tłoczonych z metalu/blachy gotowych, a także na specjalne zamówienie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma istniejąca na rynku już ponad 20 lat, rozpoznawalna w branży, znajdująca się w fazie wzrostu, która finansowana jest przez fundusz Private Equity.

Opis stanowiska

  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie elementów tłoczonych z metalu/blachy; gotowych jak i na zamówienie głównie dla nowych Klientów (podobne doświadczenie w sprzedaży elementów z tworzyw sztucznych lub maszyn do produkcji tworzyw sztucznych będzie mile widziane)
  • Doradztwo techniczne dla klienta w zakresie oferowanych produktów,
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych w zakładach produkcyjnych u docelowych Klientów
  • Przygotowywanie ofert cenowych
  • Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie stałych relacji sprzedażowych z istniejącymi i potencjalnymi klientami
  • Raportowanie wyników pracy bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży - Członka Zarządu

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie w sprzedaży w branży metalowej lub wtrysku minimum 4 lata;
  • Znajomość segmentu klientów przemysłowych;
  • Umiejętności handlowych i negocjacyjnych,
  • Umiejętność prowadzenia procesu sprzedaży w trybie projektowym;
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • Umiejętność tworzenia samodzielnego środowiska pracy w atmosferze spokoju, systematyczności i skuteczności (praca w systemie home office)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum dobrym - praca również z Klientami angielskojęzycznymi

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii
  • Niezbędbe narzędzia do wykonywania pracy (np. samochód służbowy, też do użytku prywatnego)
  • Szkolenia produktowe
  • Praca w systemie Home Office
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page