Specjalista ds. serwisu infrastruktury IT

Skłodowscy Sp. z o.o.

05-270 Marki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• usuwanie awarii związanych z IT,
• podstawowa konfiguracja sprzętu IT oraz oprogramowania,
• dokumentowanie pracy w systemach wewnętrznych,
• prace montażowe związane z działalnością IT,
• obsługa poprzez wsparcie telefoniczno-mailowe /helpdesk/,
• tworzenie, utrzymywanie dokumentacji technicznych sieci i systemu,
• tworzenie, utrzymywanie oraz obsługa kont użytkowników w sieci lokalnej,
• wsparcie użytkowników infrastruktury i systemów komputerowych,
• instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń zgodnie z procedurami.

Wymagania

Oczekiwania:
• znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania,
• znajomość budowy i działania urządzeń IT
• znajomość budowy komputerów PC: diagnozowanie podstawowych problemów sprzętowych (awarie dysku, zasilacza, pamięci), umiejętność wymiany podzespołów komputera
Mile widziane:
• znajomości pakietu Microsoft Office: rozwiązywanie podstawowych problemów
• podstawowa znajomość zagadnień sieciowych, routery, przełączniki access pointy
• podstawowa wiedza w zakresie sieci IP: DHCP, DNS, IPv4, TCP/UDP
• znajomość administracji systemów księgowych.
• umiejętność sprawnego znalezienia potrzebnych informacji w dokumentacji technicznej, bazie wiedzy lub Internecie
• chęć pracy i rozwijania się w dziale IT,
• skrupulatność, dokładność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
• umiejętność logicznego myślenia i bardzo dobra organizacja własnej pracy,
• umiejętność pracy w grupie,
• szybkość uczenia się
Oferujemy:
• ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• udział w licznych projektach rozwojowych,
• szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe,
• atrakcyjny pakiet socjalny i pakiet medyczny,
• stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Grupa Skłodowscy liczy obecnie około 160 pracowników i obsługuje ponad 1... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting