Specjalista ds. SEM Google Ads

Digital Web

Warszawa, 02-972, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa, Miasteczko Wilanów

Rodzaj pracy: pełen etat

Obowiązki:

• zarządzanie kampaniami Google Ads;

• monitoring efektów kampanii w Google Analytics;

• raportowanie efektów kampanii do klientów.

Oferujemy:

• ciągły kontakt z najnowszymi technologiami;

• możliwość stałego pogłębiania wiedzy;

• możliwość rozwoju zawodowego;

• luźną i partnerską atmosferę w firmie;

• pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych.

Wymagania

Wymagania:

• znajomość Google Ads w stopniu zaawansowanym;

• znajomość Google Analytics w stopniu zaawansowanym;

• minimum roczne doświadczenie w pracy z kampaniami Google Ads i systemem Google Analytics;

• mile widziana znajomość podstaw zarządzania kampaniami Facebook Ads;

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

• wykształcenie minimum średnie;

• kreatywność;

• punktualność.

Prezentacja firmy

Nasza agencja zajmuje się zarządzaniem kampaniami reklamowymi w wyszukiw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media