Specjalista ds. Rynków Finansowych (międzynarodowy bank)

HRO Personnel

Kraków, małopolskie

HRO Personnel is a Human Resources service provider operating under numer 6696. We are working as a recruitment provider searching on our Client's behalf for a person in the following role:

Lokalizacja: Kraków

Obowiązki:

Współpraca z globalnymi rynkami, traderami i bankami,

Zainteresowanie rynkami finansowymi, giełdą, instrumentami finansowymi,

Praca z terminalami Bloomberga,

Fundusze inwestycyjne,

Przyczynianie się do rozwoju departamentu Compliance Operations,

Nadzór i monitorowanie czy wszystkie procesy odbywają się zgodnie z prawem, regulacjami i kodeksami,

Analiza transakcji,

Zgłaszanie alertów jeśli wystąpi niepokojąca sytuacja,

Utrzymywanie statystyk i wskaźników dla odpowiednich interesariuszy, identyfikowanie wzorców i przyczynianie się do sporządzania raportów zarządczych w celu odpowiedniej eskalacji istotnych problemów, osiągnięć i przyszłościowego ryzyka,

Zapewnienie stałej i skutecznej obsługi zespołów ds. Zgodności z przepisami krajowymi / Partnerów biznesowych,

Eskalowanie potencjalnych naruszeń przepisów na rynku,

Budowanie relacji z różnymi zespołami ds. Zgodności

Wspieranie decyzji operacyjnych lub zaleceń z należytym uzasadnieniem,

Bycie na bieżąco z informacjami dotyczącymi rynków finansowych,

Przygotowywanie raportów.

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - mile widziana dodatkowa znajomość jednego z języków: francuski, niemiecki, hiszpański

Minimum rok doświadczenia w międzynarodowej korporacji finansowej,

Wykształcenie wyższe (najlepiej w obszarze finansów)

Znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint) wysoka zdolność szybkiego uczenia się nowych technologii

Umiejętność analitycznego myślenia,

Umiejętność pracy pod presją czasu w stresujących warunkach,

Motywacja.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienia w nowym zespole,

Interesująca ścieżka kariery w międzynarodowej organizacji,

Stały zakres obowiązków,

Prywatna opieka medyczna i benefity pracownicze.

Please add the following clause to the end of your submitted CV: “I hereby consent for HRO Recruitment, a brand of HRO Personnel Sp. z o.o. with their head office in Warsaw at Puławska 182, to use my personal details hereby submitted for their recruitment process (documenting and processing personal information and forwarding said information to their clients within the structure of the client’s recruitment projects) in accordance with the Law on Protection of Personal Data (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926) until I submit a written withdrawal of consent. I confirm that I was informed of the right to modify, access and protect my personal information.”

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.