Specjalista ds. Rekrutacji

Euworkpower Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 poszukuje do swojego zespołu HR – Specjalistę ds. Rekrutacji.

Zakres obowiązków:
• Aktywne poszukiwanie pracowników niższego szczebla do pracy zagranicą
• Działania związane z procesem rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, weryfikacja aplikacji, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, itp.)
• Przygotowywanie profili zawodowych i tworzenie bazy kandydatów
• Przygotowywanie dokumentacji personalnej
• Kontakt z kandydatami podczas ich zatrudnienia

Wymagania

Wymagania:
• Minimum rok doświadczenia w pracy związanej z rekrutacją i selekcją pracowników niższego szczebla (mile widziane doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego/ukraińskiego
• Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• Umiejętność pracy pod presją czasu i organizacji pracy własnej
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
• Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych
• Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków
• Pracę w młodym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Euworkpower Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Inne