Specjalista ds. Rekrutacji

HRBC GROUP SP. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby chcącej rozwijać się na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji

Zadania:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych dla naszych Klientów poprzez:
  • Redagowanie i publikowanie ogłoszeń, aktywność w mediach społecznościowych i branżowych, komunikacja z bazą kandydatów
  • Selekcję CV oraz rozmowy rekrutacyjne z kandydatami
  • Koordynowanie procesu zatrudnienia - współpraca z działem obsługi Klienta

Dodatkowo:

  • Efektywne zarządzanie bazą kandydatów w intuicyjnym systemie ATS wspierającym proces rekrutacji
  • Utrzymywanie dobrych relacji z byłymi pracownikami/kandydatami - zapraszanie do udziału w kolejnych rekrutacjach
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach związanych z rynkiem pracy oraz branżą HR
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i niekorporacyjnej strukturze
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy dotyczącej naszej branży
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Mobilne narzędzia, komfortowe biuro i nowoczesne narzędzia wspomagające procesy rekrutacyjne
  • Samodzielne stanowisko dające możliwość dużej swobody działania
  • Miłą atmosferę w pracy oraz ciepłe przyjęcie

Wymagania

  • Umiejętność realizacji projektów rekrutacyjnych poparta doświadczeniem zawodowym (mile widziane doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej)
  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Zorientowanie na terminową i skuteczną realizację projektów
  • Pozytywne nastawienie, pro-aktywna postawa i zaangażowanie w realizowane projekty
  • Wysoka kultura osobista oraz ponadprzeciętna umiejętność budowania pozytywnych relacji z kandydatami

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta - APLIKUJ DO NAS! Z przyjemnością powitamy Cię w naszym Zespole.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja