Specjalista ds. Rekrutacji

Armatis Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Armatis-lc Polska jest firmą należącą do grupy francuskiego lidera rynku outsourcingowego. Na rynku polskim specjalizujemy się w telesprzedaży, Customer Care (również w ramach wielojęzycznych platform paneuropejskich), świadczymy usługi doradcze w zakresie zarządzania relacjami z klientem, zarządzamy kompleksowo komunikacją naszych klientów w środowisku mediów społecznościowych oraz oferujemy profesjonalne usługi i narzędzia do mierzenia poziomu zadowolenia konsumentów.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań:

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na stanowiska w obszarze Contact Centre,
  • Publikacja ogłoszeń, selekcja CV, prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z Kandydatami,
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów,
  • Aktywne promowanie Firmy,
  • Współpraca z Urzędami Pracy, Uczelniami, Biurami Karier i innymi instytucjami wspierającymi rynek pracy,
  • Organizacja i realizacja działań terenowych zmierzających do pozyskania przyszłych pracowników,
  • Udział w projektach Employer Brandingowych,
  • Udział w rozwoju narzędzi rekrutacyjno-selekcyjnych.

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji masowych lub po stronie agencji pracy tymczasowej,
  • Doświadczenie w rekrutacji dla branży CC lub BPO będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość trendów w obszarze rekrutacji masowych,
  • Kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Silna motywacja do działania oraz nastawienie na realizację celów,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dużo zawodowych wyzwań,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreowania strategii rekrutacyjnej,
  • Stabilne warunki pracy,
  • Umowa zlecenie lub umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie złożone z części stałej i systemu premiowego,
  • Pakiet benefitów pracowniczych.
Dołącz do międzynarodowej ekipy Armatis-LC i rozbudź swoją karierę w przyjaznej atmosferze i dynamicznej firmie. Czekamy na Twoje zgłoszenia!