Specjalista ds. rekrutacji

Perfect Consulting

Gdynia, 81-336, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,

dlatego od ponad 20 lat dzielimy się swoją wiedzą HR i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

inspirujemy działania - otwieramy możliwości - poszerzamy horyzonty

Tym razem rekrutujemy dla siebie - Szukamy osoby, która powiększy nasz zespół

Zakres zadań:

  • prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska różnego szczebla w rożnych branżach
  • tworzenie i realizacja strategii rozwoju kompetencji pracowników
  • tworzenie polityki HR w firmie
  • praca w systemach rekrutacyjnych
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Możemy Ci zagwarantować:

  • pracę na stanowisku umożliwiającą rozwój kompetencji zawodowych
  • dużą samodzielność oraz swobodę w działaniu,;
  • nowoczesne biuro z pyszną kawą w centrum miasta
  • firmowe lunche
  • osiągalny system premii
  • przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie zespołu specjalistów
  • Aplikuj już dzisiaj - zapraszamy :)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta w agencji pracy lub w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia)
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • szybkość w działaniu i zaangażowanie
  • doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • wysoka kultura biznesowa i doskonałe zdolności interpersonalne
  • chęć pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja