Specjalista ds. Rekrutacji

Gi Group Poland S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ​​​​Całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla wewnętrznych klientów firmy – przeglądanie i wybór aplikacji, przeprowadzanie wywiadów telefonicznych.
  • Współpraca z innymi specjalistami ds rekrutacji
  • Czynności administracyjne
  • Prowadzenie aktualnej bazy kandydatów
  • Dbanie o wizerunek ogłoszeń, aktualizowanie ofert na stronie www
  • Generowanie raportów zgodnych z potrzebami firmy

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Orientacja na cel
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy pod wpływem sytuacji stresowych
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Dyspozycyjność do pracy

CO OFERUJEMY?

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie będącej liderem w branży HR
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Pracę w centrum miasta umożliwiającą dogodny dojazd
  • Dodatkowe formy wynagrodzenia – premie kwartalne
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.