Specjalista ds. Rekrutacji - KATOWICE - od zaraz

śląskie

HRBC GROUP SP. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Rekrutacji - KATOWICE

Obowiązki:

• bezpośrednia współpraca z Klientem w zakresie koordynacji zatrudnienia pracowników oraz ich bieżącej obsługi,

• sprawna współpraca z innymi działami w firmie,

• efektywne zarządzanie bazą kandydatów w systemie wspierającym proces rekrutacji,

• reprezentowanie firmy na wydarzeniach związanych z rynkiem pracy oraz branżą HR.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i niekorporacyjnej strukturze,

• rynkowe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy dotyczącej naszej branży,

• dostęp do prywatnej opieki medycznej,

• dużą swobodę działania.

Wymagania

• praktyczna znajomość pakietu MS Office,

• pozytywne nastawienie i zaangażowanie w realizowane projekty,

• wysoka kultura osobista oraz umiejętność budowania relacji z klientem oraz kandydatami,

• mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej lub/i zainteresowanie obszarem rekrutacji, elastycznych form zatrudnienia oraz nowoczesnych narzędzi HR.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – APLIKUJ DO NAS!

Przed przesłaniem CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Przyjmuję do wiadomości, że:

1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.

2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.

3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.

6. Podanie danych jest dobrowolne.

PARTNER w biznesie, zapewniający NIEOGRANICZONY wachlarz HR-owych możliwości... dostosowanych do indywidualnych uwarunkowań Państwa przedsiębiorstwa i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Wsparcie, jakie Państwo otrzymujecie ze strony naszych firm tworzących HRBC Group, zapewnia długotrwałą satysfakcję i widoczne efekty.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.700,00 zł - 2.700,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja