Specjalista ds. rekrutacji IT

DavisNolan

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Witaj! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną – Davis Nolan IT Recruitment.
Ponieważ jesteśmy ekspertami w tym, co robimy, stale poszerzamy się, aby sprawiać, że kariera i życie ludzi z nami związanych stają się lepszymi.

Jeśli:
Masz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
Mówisz biegle po angielsku (inne języki będą atutem);
Nie boisz się wyzwań i szybko zmieniającego się otoczenia;
Czujesz, że ambitne zadania i ciągły rozwój Cię motywują;
Jesteś proaktywną osobą i wiesz, że nie ma sytuacji bez wyjścia;

To jesteś dla nas idealnym kandydatem! Prześlij nam swoje CV w języku angielskim i pozwól nam zająć się resztą.

Co oferujemy:
umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (min 4500-5000 pln gross);
miesięczny system premiowy;
kartę Multisport;
prywatną opiekę medyczną;
i wiele wiele innych….

Prezentacja firmy

Davis Nolan to jedna z najszybciej rozwijających się firm rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak:)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Konsulting