Specjalista ds.rekrutacji i marketingu

SENIOR TEAM24 SP. Z O.O.

Gogolin, opolskie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska wykonawcze, administracyjne i kierownicze w branży technicznej (przygotowanie i publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów i spotkań)
  • Dbanie o pozytywny candidate experience
  • Współpraca z portalami ogłoszeniowymi
  • Przeprowadzanie cyklicznych analiz i przygotowywanie raportów dot. kosztów oraz efektywności procesów rekrutacyjnych
  • Nadzór nad dokumentacją kadrową - kompletowanie dokumentów
  • Dyspozycyjność i elastyczność w pracy
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania

Nasze wymagania

  • Dostępność do pracy od zaraz
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Doświadczenie w pracach administracyjno-kadrowych
  • Swobodne posługiwanie się programami z pakietu MS Office
  • Komunikatywność, nastawienia na budowanie relacji, zdolność do szybkiej adaptacji, otwartość na feedback
  • Inicjatywa i konsekwencja w działaniu
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Możliwość rozpoczęcia pracy między 8:00 – 16 :00
  • Zróżnicowany zakres zadań - możliwość rozwoju w wielu obszarach HR - miękkiego i twardego
  • System premiowy po okresie próbnym
  • Możliwość dofinansowania szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe (w tym dofinansowanie nauki)
  • W okresie nasilonej pandemii praca w trybie hybrydowym

Prezentacja firmy

Senior Team 24 Sp z o.o. jest firmą świadczącą usługi opieki nad osobam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy