OPIEKUN / OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

SENIOR TEAM24 SP. Z O.O.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

WYJAZDY OD ZARAZ !

Senior Team 24 (Agencja Zatrudnienia nr rej. 23813 ) oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Niemczech.

Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie:

OPIEKUNA/OPIEKUNKĘ OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

POSIADAMY WYJAZDY OD ZARAZ !

Do obowiązków opiekuna należą: pomoc w robieniu zakupów, gotowaniu, porządkach domowych, ubieraniu się, dbaniu o higienę osobistą.

Opiekun/-ka ma do dyspozycji własny pokój z wyposażeniem, Internet.

Czas wolny: 3 godziny dziennie.

Wyjazd: od ZARAZ na 2 miesiące.

Wynagrodzenie: OD 1400 EURO DO 2000 EURO netto miesięcznie

Zatrudnienie na warunkach niemieckich.

Wymagana znajomość niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym

Mile widziane prawo jazdy.

Mile widziane doświadczenie w opiece osób starszych w Niemczech ( referencje od rodzin )

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie do nas swojego CV wraz ze zdjęciem, referencjami i klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku "aplikuj".

Zapraszamy do współpracy!

Prezentacja firmy

Senior Team 24 Sp z o.o. jest firmą świadczącą usługi opieki nad osobam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne