Specjalista ds. projektów badawczych w Biurze Nauki

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie działań związanych z przygotowaniem i składaniem przez jednostki naukowe UP wniosków projektowych w ramach konkursów ogłaszanych i finansowanych przez krajowe i zagraniczne instytucje, m.in. przez Narodowe Centrum Nauki, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, instytucje Unii Europejskiej – w tym w ramach programu Horyzont 2000, itp,
  • zapewnienie wsparcia administracyjnego przy realizacji i rozliczaniu projektów naukowych,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów związanych z realizacją projektów prowadzonych przez Biuro Nauki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum 3-letni staż pracy,
  • doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków krajowych i/lub UE,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Wymagania

Mile widziane:

  • doświadczenie w przygotowywaniu, realizacji i rozliczaniu projektów badawczych i badawczo-rozwojowych w ramach programów krajowych i zagranicznych,
  • znajomość podstaw zarządzania projektami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w uczelni publicznej,
  • dodatkowe benefity wynikające z Regulaminu Wynagradzania i Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Dokumenty należy składać w Dziale Spraw Pracowniczych UP – Kraków, ul. Podchorążych 2 (pokój nr 155) w godzinach: 8°° - 15°° lub przesłać za pomocą przycisku "Aplikuj" do dnia 15.10.2017 r.

Na zgłoszeniu należy dopisać „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Uniwersytet Pedagogiczny zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty będzie można odebrać w Dziale Spraw Pracowniczych przy ul. Podchorążych 2 w pok. 155 w dniach 23-25.10.2017 r. w godzinach 8°°- 15°°. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa